Obecně více informací o meditacích si můžete přečíst ZDE.

Meditace - s Archandělem Michaelem

Meditace - s Archandělem Michaelem

Meditace je požehnáním

Archanděl Michael je člověku velkým darem v tomto podzimním fyzickém vnějším „uvadání“ a uvádění do proudu duchovních sil, do moudrosti a krásy světa vnitřního.

Michaelské období nese výrazný motiv přemáhání zla, jakéhosi souboje vnitřního i vnějšího, obdobím posilování odvahy, statečnosti a vůle k dobrému.

Tak se nechte vnitřně zalévat těmito motivy odvahy a vědomé vůle k dobrému, nechte se hýčkat vědomým rozhodnutím ke snadnému a jednoduchému „probuzení“ (stačí se rozhodnout) a vše se jako mávnutím kouzelného proutku v dobré promění.

 Tuto meditaci můžete opakovaně provádět kdykoliv...

Archanděl Michael připomíná mimo jiné důležitost lidské vůle a apeluje na svobodné chtění.

Jinými slovy – připomíná lidskou svobodu jako takovou, ale s důrazem, že podstatné je rozhodnutí pro dobré.

Takové rozhodnutí je totiž lidským vítězstvím nad obrazným drakem.

Meditace je naplněna léčivou světlenou energií.

Všechny meditace byly v období karantény zDARma.

 

Nyní jsou za Andělskou cenu: 177,-Kč (sleva: 377,- Kč)

Tvořím tu nejpřijatelnější cenovou variantu, abyste si mohli užít těchto darů. Protože i přes velkou radost, je to velká práce. 

Po objednání Vám pošlu podrobnější informace, jak s meditací pracovat, jak často, co je nejúčinější, nejblahodárnější...

Užívejte si v meditaci radost z možností, které vám nabízí vědomí:

to vaše i to nekonečné.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co o meditacích říkají jiní:

Yve, milá Yve... pustila jsem si meditaci a polovinu času jsem probrečela štěstím. Je to silný zážitek. Děkuji!!!! Ty jsi neskutečná bytost, víš to?:) Uvažuješ o nějakém kurzu? Jakémkoliv? Hlásím se do něj už teď. Tvůj hlas, Tvé vedení, to, co se děje následně uvnitř...to je nádhera. Jsi Bohem políbená, drahá Yve. DĚKUJI. Krásné dny a krásné teď Ti přeji. Lucka P.S. Platbu (která je opravdu sym-bol-ická) jsem poslala, ale za mně...taková meditace by měla stál alespoň 300 Kč. Není to kritika Tvé ceny, jen idea, že bych s velkou vděčností zaplatila ráda víc. S dalšími meditacemi počkám, až zdražíš.
Lucie Václavkováhttp://lucievaclavkova.cz/
Milá Yvettko, krásná meditace s příjemným hlasem. ... Kdo ví, možná se někteří lidé obávají meditací samotných, ale v tomhle případě opravdu nemusí. Je to čas klidného a světlého odpočinku.
Růžena Nekudová
Drahá Yvell! Děkuji za meditaci... denně si několikrát poslouchám ... každopádně tento nový přistup mne velmi a velmi uklidňuje, děkuji opět za to, milá Yvell, mějte se božsky.
Ch. B.
Yvell, milá! Ta meditace je prostě ....skvělá...úžasná, poslouchám denně.... děkuji děkuji děkuji ... děkuji moc za všechno, že jsem Vás prostě objevila-))), s láskou Blanka
Blanka

Reference na Májovou úplňkovou meditaci: