Obecně více o meditacích si můžete přečíst ZDE.

Lunární meditace - úplňková

Letní dary 2023

Než se rozhodnete pro samostatnou meditaci, přečtěte si DARY LÉTA - kde je nabízen jedinečný obsah pro tvorbu a naplnění nových záměrů v nové energii současného světa.

Souvisí to s aktuálními energiemi srpnového SUPER ÚPLŇKU ve Vodnáři:


Úplněk ve Vodnáři

Není divu, že mnozí vnímáte, jak se valí transformační energie, opravdu není divu.

ALE!!!

Je dobré vědět, že jsme skutečně vstoupili naplno do zcela převratných, ale do určité míry nezbytných změn na Zemi-Gai.

Jednou z nich je skutečnost, že vaše buněčná struktura (všech lidských bytostí) reaguje na stav mysli, na vědomí, na pokyny mysli a vědomí – a podle toho také jednáte. Podle vlastního stavu mysli a životních pocitů.

A za druhé – takto reaguje i struktura Země-Gaia.

Planetární a hvězdné konstelace jsou darem k tomu, abychom „reagovali“ NOVĚ. Abychom přijali stav, uvědomili si své pocity, myšlenky a se soucitem (k sobě primárně – nejsem nikdo obětí) TVOŘILI.

Tvořte, tvořte, tvořte – vědomě a se soucitem.

Pokud vnímáte úplňkové napětí a potřebu změny, pak vám právě aktuální konstelace pomáhají.

Úplněk ve Vodnáři, kterému vládne Uran, pomáhají změnám a následnému osvobození se ze starých a nefunkčních konceptů a vzorců.

Tohle období, navíc s energií LVÍ BRÁNY 8/8 je JEDINEČNÉ.

Je čas plánů, vizí, nových záměrů.

V lásce, radosti a soucitu – vědomě.


Využijte této jedinečné možnosti tvořit svobodně - tvořivý PROgram

PRO M.N.E. 

VŠE JE PODROBNĚ VYSVĚTLENO NA STRÁNCE PRO M.N.E.


Meditace je požehnáním

Tato meditace je o poznání, kolik radosti (zdraví a hojnosti na všech rovinách) jste ochotni sami sobě dovolit.
Budete mít možnost pocítit, jak jste šťastni ze svých vztahů, z okolností, ve kterých se ocitáte, z práce, kterou děláte, z hojnosti, která je přirozenou součástí vašeho života….

V meditaci se ocitáte ve svém vlastním informačním poli (můžeme říci kvantovém nebo morfickém) – a do něj vkládáte svá rozhodnutí prostřednictvím obrazů a pocitů, což je jazyk Boha i vaší duše .

Můžete si dovolit RADOST, to opravdu můžete. A co si dovolíte v každé meditaci, to k vám bude po té proudit z duchovního světa do reálného života.

Ochranou vám budou bytosti světla a jejich léčivá energie.

Světlo je moudré a "ví", kolik ho potřebujete i vy.

Duchovní bytosti měsíce přijímají vlivy ze všech směrů, a když je Měsíc z našeho pohledu v plném světle, pak je to nejideálnější příležitost vyslat k němu po paprsku světla, které je moudré, ty nejnádhernější obrazy.

Budou přijaty, uloženy a vysílány do všech směrů na oné rychlé cestě Měsíce vesmírem. I zpět k vám, takže velmi brzy budete moci zažívat pocity z meditace v realitě.

Pak už bude jen potřeba důvěry a pozornosti, z které strany v konkrétním životě k vám začnou přicházet jemné zprávy, že cesta k jejich realizaci a užívání si ve fyzické rovině vede právě tudy. Bude potřeba vaší pozornosti, která je vždy jen a jen ku prospěchu.

Zažijete pocit štěstí, klidu, krásy...  nekonečných možností.

Meditace je naplněna léčivou světlenou energií.

Úplňkovou meditaci si můžete užívat při každém dalším úplňku. Budete ji mít kdykoliv k dispozici

Všechny meditace byly v období karantény zDARma.

 

Nyní za Andělskou cenu: 277,-Kč (sleva z: 577,- Kč)

Každého zajímá cena (a také reference), viďte? Já ale NESMÍM pracovat zadarmo, aby to nebylo nadarmo, a zDARma nabízím mnoho jiného.

Přesto tvořím tu nejpřijatelnější cenovou variantu, abyste si mohli užít těchto darů. Protože i přes velkou radost, je to velká práce. 

Po objednání Vám pošlu podrobnější informace, jak s meditací pracovat, jak často, co je nejúčinější, nejblahodárnější...

Užívejte si v meditaci radost z možností, které vám nabízí vědomí:

to vaše i to nekonečné.


Co o meditacích říkají jiní:

Drahá Yvell! Děkuji za meditaci... denně si několikrát poslouchám ... každopádně tento nový přistup mne velmi a velmi uklidňuje, děkuji opět za to, milá Yvell, mějte se božsky.
Ch. B.
Yve, milá Yve... pustila jsem si meditaci a polovinu času jsem probrečela štěstím. Je to silný zážitek. Děkuji!!!! Uvažuješ o nějakém kurzu? Jakémkoliv? Hlásím se do něj už teď. Tvůj hlas, Tvé vedení, to, co se děje následně uvnitř...to je nádhera. Jsi Bohem políbená, drahá Yve. DĚKUJI. Krásné dny a krásné teď Ti přeji. L. P.S. Platbu (která je opravdu sym-bol-ická) jsem poslala, ale za mně...taková meditace by měla stál alespoň 300 Kč. Není to kritika Tvé ceny, jen idea, že bych s velkou vděčností zaplatila ráda víc. S dalšími meditacemi počkám, až zdražíš.
L.
Yvell, milá! Ta meditace je prostě ....skvělá...úžasná, poslouchám denně.... děkuji děkuji děkuji ... děkuji moc za všechno, že jsem Vás prostě objevila-))), s láskou Blanka
Blanka

Reference na Májovou úplňkovou meditaci: