Obecně více informací o meditacích si můžete přečíst ZDE.

Meditace - Lví brána 8/8

Doporučuji - PROgram "tvoření" M.N.E.

Moc vám doporučuji Mentálně-Neuro-Emočního tvoření, což je detailně popsaný program na tvoření životních záměrů.

V této době velmi důležité!!!

Meditace - Lví brána 8/8

Meditace je požehnáním

Meditace vás provede od vyčištění zátěží minulosti až k vložení záměru do informačního pole v proudu budoucnosti.

Na konci každého července se otevírá cesta ke Lví bráně, jejíž vrchol nastává 8. 8. a pak se až do 12. 8. uzavírá. Nicméně transformační energie proudí po celé léto.

Lví brána - jsou jen slova pro (ne)viditelný otvor v nekonečném vesmíru, z něhož proudí všemi směry mohutné vlny energie k Zemi. Jedná se o energetický prostor mezi Sluncem, Zemí a Siriem.

Sirius, nazývaný také Psí hvězda, Aschere nebo Canicula je nejjasnější hvězda (ve skutečnosti se jedná o dvojhvězdu – Sirius A a Sirius B) na noční obloze a nejjasnější hvězda souhvězdí Velkého Psa.

Této hvězdy se nedá nevšimnout – září opravdu velmi jasně na obloze, až mysticky neuvěřitelně.

Více si můžete přečíst třeba na wikipedii.

Jak tato konstelace souvisí s našimi konkrétními životy?
Jedná se o portál, tedy energetickou bránu, která je člověku ku pomoci.

Důležité je uvědomovat si toto působení již nyní, tedy ještě před 8. 8., protože 8. 8. nastává vrchol tohoto proudění, a tak aktuální dny jsou vlastně jakousí přípravou pro následující dny, které nastanou po 8. 8.

Souvisí především s našimi životy a konkrétními událostmi, pro které se rozhodujeme, dá se říci, která si přejeme, nebo potřebujeme.

Více si poslechněte ve videu: Vrchol Lví brány

Meditace je naplněna léčivou světlenou energií.

Všechny meditace byly v období karantény zDARma.

 


Běžná cena: 577,- Kč

 

Nyní letní cena: 277,- Kč (pouze do 3. 8.)

Nyní 377,- Kč

Tvořím tu nejpřijatelnější cenovou variantu, abyste si mohli užít těchto darů. Protože i přes velkou radost, je to "práce". 


KROMĚ TOHO:

V době působení Lví brány (do 123. 8.) nabízím s objednáním si této meditace ještě navíc obrovskou slevu na Fraktální terapie, které jsou nadčasově geniální a účinné.
Zejména v souvislosti s Meditací Lví brány a s aktuálními energiemi.

Fraktální terapie - více informací

 

 


Užívejte si tedy v meditaci radost z možností, které vám nabízí vědomí:

to vaše i to nekonečné.


Co o meditacích říkají jiní:

Yve, milá Yve... pustila jsem si meditaci a polovinu času jsem probrečela štěstím. Je to silný zážitek. Děkuji!!!! Ty jsi neskutečná bytost, víš to?:) Uvažuješ o nějakém kurzu? Jakémkoliv? Hlásím se do něj už teď. Tvůj hlas, Tvé vedení, to, co se děje následně uvnitř...to je nádhera. Jsi Bohem políbená, drahá Yve. DĚKUJI. Krásné dny a krásné teď Ti přeji. Lucka P.S. Platbu (která je opravdu sym-bol-ická) jsem poslala, ale za mně...taková meditace by měla stál alespoň 300 Kč. Není to kritika Tvé ceny, jen idea, že bych s velkou vděčností zaplatila ráda víc. S dalšími meditacemi počkám, až zdražíš.
Lucie Václavkováhttp://lucievaclavkova.cz/
Milá Yvettko, krásná meditace s příjemným hlasem. ... Kdo ví, možná se někteří lidé obávají meditací samotných, ale v tomhle případě opravdu nemusí. Je to čas klidného a světlého odpočinku.
Růžena Nekudová
Drahá Yvell! Děkuji za meditaci... denně si několikrát poslouchám ... každopádně tento nový přistup mne velmi a velmi uklidňuje, děkuji opět za to, milá Yvell, mějte se božsky.
Ch. B.
Yvell, milá! Ta meditace je prostě ....skvělá...úžasná, poslouchám denně.... děkuji děkuji děkuji ... děkuji moc za všechno, že jsem Vás prostě objevila-))), s láskou Blanka
Blanka

Reference na Májovou úplňkovou meditaci: