Obecně více o meditacích si můžete přečíst ZDE.

Lunární meditace - novoluní 

Meditace je požehnáním

Tato meditace JE O SETKÁNÍ s bytostmi světla.

Můžete si ji užívat samozřejmě i kdykoliv jindy, i mimo novoluní.

V meditaci se ocitáte ve svém vlastním informačním poli (můžeme říci kvantovém nebo morfickém) – a do něj vkládáte svá rozhodnutí prostřednictvím obrazů a pocitů, což je jazyk Boha i vaší duše .

Můžete si dovolit RADOST, to opravdu můžete. A co si dovolíte v každé meditaci, to k vám bude po té proudit z duchovního světa do reálného života.

Ochranou vám budou bytosti světla a jejich léčivá energie.

Světlo je moudré a "ví", kolik ho potřebujete i vy.

Duchovní bytosti měsíce přijímají vlivy ze všech směrů, a když je Měsíc z našeho pohledu v plném světle, pak je to nejideálnější příležitost vyslat k němu po paprsku světla, které je moudré, ty nejnádhernější obrazy.

Budou přijaty, uloženy a vysílány do všech směrů na oné rychlé cestě Měsíce vesmírem. I zpět k vám, takže velmi brzy budete moci zažívat pocity z meditace v realitě.

Pak už bude jen potřeba důvěry a pozornosti, z které strany v konkrétním životě k vám začnou přicházet jemné zprávy, že cesta k jejich realizaci a užívání si ve fyzické rovině vede právě tudy. Bude potřeba vaší pozornosti, která je vždy jen a jen ku prospěchu.

Zažijete pocit štěstí, klidu, krásy...  nekonečných možností.

Meditace je naplněna léčivou světlenou energií.

Úplňkovou meditaci si můžete užívat při každém dalším úplňku. Budete ji mít kdykoliv k dispozici

Všechny meditace byly v období karantény zDARma.

 

Nyní za Andělskou cenu: 277,-Kč (sleva: 577,- Kč)

Každého zajímá cena (a také reference), viďte? Já ale NESMÍM pracovat zadarmo, aby to nebylo nadarmo, a zDARma nabízím mnoho jiného.

Přesto tvořím tu nejpřijatelnější cenovou variantu, abyste si mohli užít těchto darů. Protože i přes velkou radost, je to velká práce. 

Po objednání Vám pošlu podrobnější informace, jak s meditací pracovat, jak často, co je nejúčinější, nejblahodárnější...

Užívejte si v meditaci radost z možností, které vám nabízí vědomí:

to vaše i to nekonečné.


Co o meditacích říkají jiní:

Drahá Yvell! Děkuji za meditaci... denně si několikrát poslouchám ... každopádně tento nový přistup mne velmi a velmi uklidňuje, děkuji opět za to, milá Yvell, mějte se božsky.
Ch. B.
Yve, milá Yve... pustila jsem si meditaci a polovinu času jsem probrečela štěstím. Je to silný zážitek. Děkuji!!!! Uvažuješ o nějakém kurzu? Jakémkoliv? Hlásím se do něj už teď. Tvůj hlas, Tvé vedení, to, co se děje následně uvnitř...to je nádhera. Jsi Bohem políbená, drahá Yve. DĚKUJI. Krásné dny a krásné teď Ti přeji. L. P.S. Platbu (která je opravdu sym-bol-ická) jsem poslala, ale za mně...taková meditace by měla stál alespoň 300 Kč. Není to kritika Tvé ceny, jen idea, že bych s velkou vděčností zaplatila ráda víc. S dalšími meditacemi počkám, až zdražíš.
L.
Yvell, milá! Ta meditace je prostě ....skvělá...úžasná, poslouchám denně.... děkuji děkuji děkuji ... děkuji moc za všechno, že jsem Vás prostě objevila-))), s láskou Blanka
Blanka

Reference na Májovou úplňkovou meditaci: