Obecně více o meditacích si můžete přečíst ZDE.

Meditace - potenciál MOŽNOSTÍ a hojnosti

Meditace je požehnáním

Meditace hojnosti a nekonečných možností souvisí s nasloucháním, ale ne tak, jak jste běžně zvyklí (naslouchat druhým), ale souvisí s nasloucháním "tomu Všemu", v čem se ocitáte, čím jste obklopeni - a to je nekonečný prostor vědomí a v něm nekonečně mnoho možností v podobě informací.

Existuje nekonečně mnoho variant, ze kterých si můžete vybrat, rozhodnout se, důvěřovat a naslouchat (si).

Tato meditace přináší utišení mysli a možnost opravdu naslouchat tomu, co je pro vás to nejideálnější.

I vaše myšlenky jsou informace, které vkládáte do prostoru, a pak ... pak se to děje ... pak to můžete zažívat i v realitě.

Proto vám tato meditace může pomoci při ... (doplňte sami to, co chcete, co potřebujete...)

Meditace je naplněna léčivou světlenou energií.

Tato meditace (Vědomí, potenciál možností - Jak nám vnitřní pozornost pomáhá) byla v období karantény zDARma.

 

Nyní jsou všechny meditace za Andělskou cenu: 277,-Kč (sleva z: 577,- Kč)

Každého zajímá cena (a také reference), viďte? Já ale NESMÍM pracovat zadarmo, aby to nebylo nadarmo, a zDARma nabízím mnoho jiného.

Přesto tvořím tu nejpřijatelnější cenovou variantu, abyste si mohli užít těchto darů. Protože i přes velkou radost, je to velká práce. 

Po objednání Vám pošlu podrobnější informace, jak s meditací pracovat, jak často, co je nejúčinější, nejblahodárnější...

Užívejte si v meditaci radost z možností, které vám nabízí vědomí:

to vaše i to nekonečné.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co o meditacích říkají jiní:

Drahá Yvell! Děkuji za meditaci... denně si několikrát poslouchám ... každopádně tento nový přistup mne velmi a velmi uklidňuje, děkuji opět za to, milá Yvell, mějte se božsky.
Ch. B.
Yvell, milá! Ta meditace je prostě ....skvělá...úžasná, poslouchám denně.... děkuji děkuji děkuji ... děkuji moc za všechno, že jsem Vás prostě objevila-))), s láskou Blanka
Blanka

Reference na Májovou úplňkovou meditaci: