Meditace

 

 

Novolunní meditace

 

Tato meditace JE O SETKÁNÍ s bytostmi světla.

Můžete si ji užívat samozřejmě i kdykoliv jindy, nejen o novoluní.

Více zde


Meditace 

Meditace jsou jedním z největších darů duchovního světa našemu světu fyzickému. Není žádný rozmar nebo praktiky nějakých vyvolených duchovních. 

Je pravda, že je považována za sedmý stupeň na cestě (ke zdraví, moudrosti.. a já dodávám i hojnosti), na královské stezce jógy, ale současný svět se tak zrychlil i zmenšil, že možnost vstoupit na posvátný sedmý schod, či stupeň, je dnes umožněno komukoliv.

Jakoby celý Vesmír hrál s člověkem wabank a nabízel vše, protože není možno déle čekat na "probuzení" lidstva do moudrosti ve starém rytmu, v pozvolném předávání moudorsti z Mistra na žáka. Nicméně ona stará forma byla dokonalá.
Dnes se zdají všichni být "mistři", a je těžko rozpoznat Mistra od mistra, ale i to je výzva pro lidstvo, pro každého zvlášť.  A pro ty, kdo se Mistry nyzývají, je to úplně stejná výzva k pokoře a obrovské odpovědnosti. Já se mistrem nenazývám, ani nejsem, jsem jen průvodce...

S velkou odpovědností a vědomím, že MUSÍM dělat to, co MOHU, tvořím a pracuji, a také vím, že jsem na cestě stejné jako kdokoliv jiný. Poznávám, co neznám, učím se BÝT.
JSEM SI VĚDOMA VÝZVY K POKOŘE I ODPOVĚDNOSTI.

---

Oněch předchozích šest schodů (stupňů) jsou: vědomí morálních hodnot a jejich dodržování, fyzická cvičení, práce s dechem, cvičení pozornosti a soustředění. 

Zároveň je moudrost vesmíru tak dokonalá, že nedovolí nic přeskočit, ale je možné postupovat rychle, respektive rychleji, než bylo kdy v minulosti myslitelné. A to je ku vděčnosti.

Všechny stupně se vzájemně prolínají, souvisí, a konečně každou chvíli máme jedinečnou příležitost je rozvíjet. Tu příležitost nabízí ŽIVOT. Sám život. Jen díky životu můžeme v sobě i kolem sebe rozvíjet vše k dobrému k ještě lepšímu. Bez života ve fyzickém těle to možné není... (ale to je na jiné povídání).

---

Obecně je známo, že meditace má blahodárné účinky na zdraví. Ve zdravém těle, zdravý duch - kalokagathia. Posilují imunitu, snižují psychické napětí, stres a mnoho dalšího, úžasného.

Rozvíjejí inuici, představivost, kreativitu.

Mozek myslí v obrazech a nerozlišuje mezi skutečností a obrazem, takže prožité vnitřní obrazy (mohou být ve formě pocitů, myšlenek, vůní, ale i obrazů) jsou silným magnetem pro následou realitu.

Myšlenky jsou informace, které vkládáte do prostoru, proto je dobré být si vědom (co jen to je možné) svých slov a myšlenek, natož činů, protože díky těmto vynaloženým informacím se formuje naše realita.

Inu tak, velmi stručně o smyslu meditací.

Součástí mé práce jsou tedy i meditace, jejich tvoření ve fyzické realitě po té, kdy jsou mi darovány z neviditelného světa.


 

Další meditace 

Meditace jsou požehnáním


Všechny MEDITACE jsem nabízela v období karantény zDARma.

V minulých letech byly za Andělskou cenu: 277,- Kč (a některé tak ponechávám i dál)

 

Nyní je cena 577,-Kč 

I přestože jsou ceny všeho stále vyšší a vyšší, přesto tvořím tu nejpřijatelnější cenovou variantu, abyste si mohli užít těchto darů. Protože i přes velkou radost, je to velká práce. 

Užívejte si v meditaci radost z možností, které vám nabízí vědomí:

to vaše i to nekonečné.


Co o meditacích říkají jiní:

Yve, milá Yve... pustila jsem si meditaci a polovinu času jsem probrečela štěstím. Je to silný zážitek. Děkuji!!!! Ty jsi neskutečná bytost, víš to?:) Uvažuješ o nějakém kurzu? Jakémkoliv? Hlásím se do něj už teď. Tvůj hlas, Tvé vedení, to, co se děje následně uvnitř...to je nádhera. Jsi Bohem políbená, drahá Yve. DĚKUJI. Krásné dny a krásné teď Ti přeji. Lucka P.S. Platbu (která je opravdu sym-bol-ická) jsem poslala, ale za mně...taková meditace by měla stál alespoň 300 Kč. Není to kritika Tvé ceny, jen idea, že bych s velkou vděčností zaplatila ráda víc. S dalšími meditacemi počkám, až zdražíš.
Lucie Václavkováhttp://lucievaclavkova.cz/
Drahá Yvell! Děkuji za meditaci... denně si několikrát poslouchám ... každopádně tento nový přistup mne velmi a velmi uklidňuje, děkuji opět za to, milá Yvell, mějte se božsky.
Ch. B.
Yve, milá Yve... pustila jsem si meditaci a polovinu času jsem probrečela štěstím. Je to silný zážitek. Děkuji!!!! Uvažuješ o nějakém kurzu? Jakémkoliv? Hlásím se do něj už teď. Tvůj hlas, Tvé vedení, to, co se děje následně uvnitř...to je nádhera. Jsi Bohem políbená, drahá Yve. DĚKUJI. Krásné dny a krásné teď Ti přeji. L. P.S. Platbu (která je opravdu sym-bol-ická) jsem poslala, ale za mně...taková meditace by měla stál alespoň 300 Kč. Není to kritika Tvé ceny, jen idea, že bych s velkou vděčností zaplatila ráda víc. S dalšími meditacemi počkám, až zdražíš.
L.
Yvell, milá! Ta meditace je prostě ....skvělá...úžasná, poslouchám denně.... děkuji děkuji děkuji ... děkuji moc za všechno, že jsem Vás prostě objevila-))), s láskou Blanka
Blanka

Reference na Májovou úplňkovou meditaci: