On-line kurz: 12 stupňů vědomí

12 vlastností/ctností

 

V roce 2021 nás čekají SATURNSKÉ energie

začátek: 21. 12. 2021

konec: 21. 12. 2022

Celoroční putování 12 stupni vědomí, nebo můžeme říci ctnostmi, je cesta, kterou si užívá každý ve svých vlastních domovech, životech, a zároveň společně s ostatními. Každopádně společně se mnou.

Jedná se o 12 vlastností, kterým jsme v průběhu staletí přestali věnovat vědomou pozornost, protože se staly běžnou součástí našeho slovníku, ale bohužel jejich duchovní obsah se vytrtil z prožívání.

Jsou to prostě a jednoduše magické chvíle, velmi důležité vědomé připomínání si přirozenosti, na kterou se už skoro zapomnělo, přestože se ve slovech obejvuje nezřídka - ale spíše jako automatismus bez hlubšího pochopení.

Všichni, kteří si touto cestou již prošli, přijímají s velkým nadšením, že i takto je možné věnovat pozornost svému životu - v praktické rovině, v klidu a vědomě. A poznávají, že se jim to mnohonásobně vrací v praktickém životě.

Je to cesta k poznání. K poznání sebe a skrz sebe i světa kolem sebe.

Nyní platí letní Andělská cena až do konce léta, tedy do PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI.

Poté již bude platit plná cena.

 

Rok 2021 bude pod vlivem planety SATURN.

Budeme zaléváni energií spravedlnosti, moudrosti, klidu... Všechno se malinko (a relativně) zpomalí... ale také vyvstanou nekompromisní obrazy i skutečnosti, které se spravedlností souvisí.

Proto je letošní rok (2020) vemi významný v tom, že co zasejeme, to budeme v příštím roce vidět vzrostlé!

Fyzicky i duševně.

Držme si palce, mysleme již nyní a na věky na vše v dobrém, i na sebe.

 

Co o cyklu 12 ctností říkají jiní:

Moje milá, takovou moudrost, kterou jsem právě dočetla, to je úžasné. Jsem přešťastná, jak moc jsi duchem božím políbená. Já jsem tak překvapená, že to ani neumím slovně pojmenovat. Přeji Tobě a všem těm, kdo toto četl, kdo to pochopil , aby byli šťastni, a hlavně, aby ta naše republička byla zdrojem vděčnosti a odpuštění. Miluji Tě, děkuji Ti, s velkou vděčnosti Tvoje M.
Marie
(březen 2020) Ahoj Yvell, Krásný text. Děkuji. Jako by mi četl z duše. Všichni kolem šílí a já jsem v klidu. Jsem vysmatá z hlášek dětí během dne, a je mi strašně fajn, jen si přeji svobodně jezdit s dětmi a k rodičům. Ani nevíš, jak jsem Ti, opravdu Tobě, strašně vděčná. Jako bych se dostala o úroveň výš, někam jinam, kde je krásně. Yvell, jsi úžasná. Tvoje práce je nádherná. Děkuju. Dávej na sebe pozor. B.
L. B.
Zdravím Yvett, dneska mi byl dán klid ke psaní. Zrovna dnes, kdy dorazila 8. ctnost. Vnímám v tom něco velikého a hlubokého a velmi uzdravujícího. Tak to cítím... Přeji moc pěkný den K.
K.