On-line kurz:

 

12 krásných vlastností,

které vám pomohou projít 21. rokem k hojnosti.

Krok za krokem.

 

K hojnosti na všech rovinách

Neslibuji miliony korun, ale slibuji miliony možností, které vám otevřou brány k hojnosti na všech rovinách: 
finanční, hmotné i nehmotné. 

Jen vy sami si budete moci otevřít brány od sebe i do sebe.

Poznala jsem a vím, že je to možné.

Ale také jsem poznala a vím, že mohu být jen průvodcem, ne tím, kdo to za vás udělá.

Víte, tak ráda bych vám předala radost, kterou to přineslo mně i jiným, ale stejně jsou to jenom slova. 
Tak ráda bych vám řekla, že nemáte co ztratit, tak ráda bych byla, kdyby se vaše radost projevila ve světě.
Co víc mohu udělat, než vám sdělit, že to je možné?
Já vím, že vy víte, že rozhodnutí je jen na vás. A když pocítíte: jo, tohle už delší čas hledám, můžete přijmout nebo odmítnout. V tom jste svobodní.

Já se jen dělím o své poznání.

Dělením vzniká více!

A také je to moje práce.
Krásná. Ku vděčnosti. A tyhle vlastnosti/ctnosti mi moc pomohly.

Kde a co jsem se učila a naučila, se dočtete v mém životopise. Nicméně moje současná práce je skutečně jedinečná, protože po zjevení se mé vlastní cesty se veškeré poznání naformátovalo nově - do Lightsofie.

Dobrá, oč se tedy jedná?

Jedná se o 12 vlastností, kterým jsme v životě i v průběhu staletí přestali věnovat vědomou pozornost, protože se staly běžnou součástí našeho slovníku, ale bohužel jejich duchovní obsah se vytrtil z prožívání.
Ztratily se v každodenním běhu za životem.

12 magických vlastností můžeme nazvat stupni vědomí nebo ctnostmi.

Pokud jen trochu cítíte potřebu ujistit se, že svět je ještě v pořádku, že v něm je možné prožívat radost a mnoho dobrého, tak si to dovolte. 

 

Jen vy sami si to můžete dovolit (nebo ne-dovolit).

začátek: 21. 12. 2021

konec: 21. 12. 2022

Co ještě vám mohu sdělit?

Celoroční putování 12 ctnostmi je cesta v magii světla a moudrosti, kterou i já jsem přijala (byla mi darována), a kterou si budete užívat každý ve svých vlastních domovech, životech, a zároveň budete moci sdílet společně s ostatními. 

Přirozeně krásné, prosté a jednoduše magické chvíle, ve kterých si vy sami vědomě připomenete přirozenost, na kterou už mnozí skoro zapomněli, přestože se ve slovech obejvuje často - ale spíše jako automatismus, bez hlubšího pochopení.

 

Ptáte se, k čemu vám to bude?

Je to cesta k poznání. K poznání sebe, a skrz sebe i světa kolem.

A k čemu je dobré poznání sebe? 

Ke všemu. Ke všemu dobrému.

12 magických vlastností

Tyto krásné a přirozené vlastnosti mají své pořadí, ne náhodné, a jednu po druhé si rozvinete do jejich plnosti. Budou pro vás zdrojem klidu, radosti i hojnosti na všech rovinách, nicméně nic se neděje samo od sebe. Takže naše/vaše vědomá účast na rozvoji čehokoliv dobrého v životě je vždy otázkou rozhodnutí a nakonec zdrojem blahodárného životního pocitu. 

Každá vlastnost koresponduje s jedním znamením zvěrokruhu, s jedním měsícem v roce a přináší možnost prožívat svůj život v daném měsíci ze dne na den vědoměji a radostněji

Energie jednotlivých měsíců či znamení zvěrokruhu jsou odlišné, přinášejí různé energie a každá z nich podporuje jiné vlastnosti a schopnosti, které jedna na druhou navazují. 

Toto celoroční "tvoření" zahrnuje i letitou zkušenost mé terapeutické praxe a rovněž poznání z oblasti antroposofie a Angelologie, kterým se intenzivně věnuji již 30 let. Takže to vše dohromady mi dovoluje vstupovat do jemných energií s Archanděly a nenechat se unášet jen nahodilými obrazy, ale tvořit v komunikaci s nimi vědomě a v souvislostech. S uznáním a vděčností.

 A teď konkrétně - co je obsahem?

  • texty
  • meditace (léčivé)
  • praktické ukázky z terapeutické praxe
  • souvislosti s astrologií, lunárním kalendářem
  • osobní zkušenosti
  • konkrétní doporučení k vnitřní práci
  • konkrétní doporučení a odkazy na jiné "mistry" v jiných oblastech (se kterými budete chtít poradit)
  • nahrávky meditace (video + MP3)
  • slevy na on-line terapie

Věnuji se tomto tématu již 30 let, je skutečně blahodárné a volím tuto on-line formu předávání své zkušenosti proto, že je prostě k dispozici. S vděčností. Podobně, jako bych nabízela dobrý chléb v malinkém obchůdku, akorát se jedná o chléb pro duši.

 

Jak to bude probíhat

Na začátku každého slunečního znamení zvěrokruhu obdržíte nový obsah. V průběhu některých měsíců i více.

Každý měsíc, po celý rok, vždy s přechodem jednoho znamení zvěrokruhu do druhého, vám zašlu aktuální obsah.

Obsah je formulován aktualizovaně v souvislosti s děním ve světě i v přírodě, není to něco konstantního, neměnného.

Kromě všeho budeme ve společném kontaktu, takže se budete moci na cokoliv zeptat, nechat si doplnit, objasnit, a to jak písemně, tak telefonicky nebo přes Skyp. Samozřejmě nejlepší je osobní setkání, pokud nám to vzájemně dovolí naše místa pobytů, či jakákoliv opatření.

Toto celoroční "tvoření" vám zůstane na věky. Můžete se k němu kdykoliv vracet.  

 

Cena vs. hodnota

Stále platí letní Andělská sleva až do konce léta, tedy do PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI.

Poté již bude platit plná cena.

Tento celek (celoroční tvoření) 12 ctností má cenu 5 670,- Kč, ale nyní je s letní andělskou slevou, tedy jen za: 2 540,- Kč, což nemá s hodnotou nic společného, a je to docela minimální cena za hodinu práce, za kterou bych nestihla napsat ani tisícinu všeho, co bude jedna lekce obsahovat, co si bude vyžadovat, natož aby v ceně byla zahrnuta celoživotní zkušenost a poznání.

Pro ty z vás, kteří plánjete užívat si společného vnitřní rozvoje v roce 2021, platí tato letní Andělská sleva až do konce léta, tedy do PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI. Poté již bude platit plná cena.

---

Nic nemusíte, ale můžete. Ostatně jako všechno v životě. 

P.S. Pro ty, kteří s námi budou společně sdílet putování po 13 svatých vánočních nocích, platí Andělský dar, což znamená, že mohou darovat pouze tolik, kolik chtějí nebo mohou darovat. 

Tento celoroční cyklus není součástí 13 sv. vánočních nocí.

 

Ještě pár faktických-duchovních souvislostí:

Rok 2021 bude pod vlivem energií planety SATURN.

Budeme zaléváni energií spravedlnosti, moudrosti, klidu... Všechno se malinko (a relativně) zpomalí... ale také vyvstanou nekompromisní obrazy i skutečnosti, které se spravedlností souvisí.

Proto je letošní rok (2020) vemi významný v tom, že co zasejeme, to budeme v příštím roce vidět vzrostlé!

Fyzicky i duševně.

Držme si palce, mysleme již nyní a na věky na vše v dobrém, i na sebe.

 

Co o cyklu 12 ctností říkají jiní:

Moje milá, takovou moudrost, kterou jsem právě dočetla, to je úžasné. Jsem přešťastná, jak moc jsi duchem božím políbená. Já jsem tak překvapená, že to ani neumím slovně pojmenovat. Přeji Tobě a všem těm, kdo toto četl, kdo to pochopil , aby byli šťastni, a hlavně, aby ta naše republička byla zdrojem vděčnosti a odpuštění. Miluji Tě, děkuji Ti, s velkou vděčnosti Tvoje M.
Marie
(březen 2020) Ahoj Yvell, Krásný text. Děkuji. Jako by mi četl z duše. Všichni kolem šílí a já jsem v klidu. Jsem vysmatá z hlášek dětí během dne, a je mi strašně fajn, jen si přeji svobodně jezdit s dětmi a k rodičům. Ani nevíš, jak jsem Ti, opravdu Tobě, strašně vděčná. Jako bych se dostala o úroveň výš, někam jinam, kde je krásně. Yvell, jsi úžasná. Tvoje práce je nádherná. Děkuju. Dávej na sebe pozor. B.
L. B.
Zdravím Yvett, dneska mi byl dán klid ke psaní. Zrovna dnes, kdy dorazila 8. ctnost. Vnímám v tom něco velikého a hlubokého a velmi uzdravujícího. Tak to cítím... Přeji moc pěkný den K.
K.