On-line kurz: 12 stupňů vědomí

12 vlastností/ctností

 

začátek: 21. 12. 2020

konec: 21. 12. 2021

Na počátku každého slnečního znamení zvěrokruhu obdržíte text nebo odkaz na meditaci, které vá budou provázet po celý měsíc na duchovní cestě a budete moci sami celý rok, podle svých možností, využívat obsahu ke svému rozvoji.

Můžete se ještě připojit - čeká nás významný rok a každý den v něm hraje důležitou roli
Ti z vás, kteří se připojí nyní, od jara, tak všem zašlu předchozí 3 texty a odkazy na video mediatce.

Co o cyklu 12 ctností říkají jiní:

Moje milá, takovou moudrost, kterou jsem právě dočetla, to je úžasné. Jsem přešťastná, jak moc jsi duchem božím políbená. Já jsem tak překvapená, že to ani neumím slovně pojmenovat. Přeji Tobě a všem těm, kdo toto četl, kdo to pochopil , aby byli šťastni, a hlavně, aby ta naše republička byla zdrojem vděčnosti a odpuštění. Miluji Tě, děkuji Ti, s velkou vděčnosti Tvoje M.
Marie
(březen 2020) Ahoj Yvell, Krásný text. Děkuji. Jako by mi četl z duše. Všichni kolem šílí a já jsem v klidu. Jsem vysmatá z hlášek dětí během dne, a je mi strašně fajn, jen si přeji svobodně jezdit s dětmi a k rodičům. Ani nevíš, jak jsem Ti, opravdu Tobě, strašně vděčná. Jako bych se dostala o úroveň výš, někam jinam, kde je krásně. Yvell, jsi úžasná. Tvoje práce je nádherná. Děkuju. Dávej na sebe pozor. B.
L. B.