Praktická doporučení pro současnou dobu

Pokud se ocitáte nedej Bůh ve velmi těžkých životních situacích, nepříznivých, bolestných a podobně, pak opravdu s velkým soucitem k jakémukoliv utrpení člověka, předávám drobná doporučení, která mohou být jednak jistou formou 1. pomocí v akutní situaci a posléze obrovskou pomocí do následujících dnů.

Je to doplnění článku Jak aktivovat Vědomí radosti.

Zejména v létě, v době vysokého léta je naprosto geniální příležitost, jak naplňovat kvantové pole takovým obsahem, který by člověk velmi rád a vlemi brzy žil i v realitě.
Jasně, asi se nesesypou do měsíce miliony na účet (i když? Kdo ví? Všechno je možné). Ale určitě přeurčitě bude vaše informační pole naplněno takovým obsahem, který bude skutečně plně aktivovat vložené informace tak, že se později stanou realitou.

Veškerým podrobným a vysvětlujícím popisem je naplněn obsah letního programu: Magie vysokého léta. Je to opravdu naprosto jedinečné. Co mi lidé sdělují, po té, co si letním programem prošli, to je taková radost, že někdy nemám slov.  Tak ještě pořád máte možnost!!! Nenechte si ji ujít.

Dobrá, co tedy můžete udělat hned teď:

Zkuste postupovat takto:

 • Pojmenujete svoji aktuální situaci pravdivě – ano, teď se cítím velmi špatně a nevím, co s tím mám udělat…
 • Uvědomte si a připusťte existenci duchovních sil, duchovních bytostí, byť je nevnímáte nebo nevidíte
 • Představujte si, že to pojmenování své aktuální situace sdělujete svým duchovním ochráncům, pomocníkům, průvodcům
 • Oni to přirozeně vědí, takže vaše pravdivé pojmenování své aktuální situace je pro ně jen důkazem vašeho pravdivého vnímání, tedy uvědomování si své situace – a to je VĚDOMÍ, to je OTEVŘENÉ VĚDOMÍ.
 • Sdělte jim, do toho nekonečného prostoru sdělte, že připouštíte, že je možná změna vaší situace, že je možné, abyste se velmi brzy cítili šťastně, zdravě a bezpečně – tím jim vyjadřujete důvěru
 • pomoc se hned v tuhle chvíli aktivuje
 • A hned vzápětí si představte, jaký to je pocit, když si představíte sebe v naprosto vyřešených okolnostech v budoucnosti, v naprosto krásné životní situaci, kdy jste šťastní, zdraví a bohatí
 • Ten pocit i stakovou představou a myšlenkou vydechněte do svého okolního prostoru

A pak už nemusíte dělat vůbec nic

 • Jen si co možná nejčastěji vzpomeňte na ten nový pocit (jakoby z budoucnosti), který je v nekonečném jednotném informačním poli již vložen a aktivován a podporován duchovními silami
 • Pak buďte pozorní sami k sobě – budou k vám přicházet skrz mysl různé nápady, které poslechněte, a ty povedou ke změně vašich okolností
 • Vracejte se co nejvíce k té představě sebe samého, jak je vše vyřešeno a vy se cítíte šťastni
 • Věnujte co nejvíc pozornosti svému dobrému pocitu – hrejte si „na to“ jako děti

Pokud se tedy nedej Bůh ocitáte v nepříznivé životní situaci, pak si zahrejte tuhle hru, bude vás to stát minutu, dvě.

Nic neztratíte, o nic nepřijdete.

A mezi tím dál pokračujte v řešení svého života, své aktuální situace, ale zkuste pokračovat s úplně jiným životním pocitem – s blaženým pocitem, že je vám pomáháno, jak nejvíce to jde.

To bude velmi uklidňující stav.

A díky této hře začnete svůj okolní prostor naplňovat úplně jiným obsahem, který se vám velmi brzy a mnohem krásněji, než byste sami dokázali vymyslet, začne zrcadlit ve vašem životě.

A jak jsem psala v článku….., tímto aktivujete  a posilujete veškeré duchovní síly, duchovní bytosti.

Protože naše spojení s duchovními silami se děje právě skrze VĚDOMÍ.

Jednak tím člověk svoje vědomí probouzí, takže se nemusí obávat manipulace zvenčí (protože „spící“ vědomí je nejsnadněji manipulovatelné, a protože je „spící“, člověk si neuvědomuje, že manipulován – jen se zpravidla necítí dobře – to je jeden ze signálů, ale je jich více), a jednak tím oživuje a dodává sílu i duchovním bytostem.

Protože ty, bez našeho vědomého propojování se s nimi chřadnou, slábnou. A to může dojít až tak daleko, že zeslábnou a padnou.

A co pak tvoří padlí Andělé? Nooo, nic moc pozitivního, ale to je jiné téma.

Můžete si také zDARma stáhnout velmi jednoduchou terapeutickou techniku (kdo ještě nemáte), která tento výše popsaný postup popisuje více podrobněji, konkrétněji: Magická sedma.
Tuhle knížečku už si stáhlo do téhle chvíle 1 987 lidí.

Tak. Tak.

I přese všechnu dramatickou dobu vám všem přeji vše dobré – myslete na dobré. Myslete na sebe v dobrém. Důvěřujte .

Yvell

Mgr. Yvetta Ellerová – certifikovaná terapeutka, ladička duchovního a pozemského života.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů