Moudrost světla 

Light-sofie

 

.

Kdyby VČELA věděla, že nemůže létat, protože je těžká, nikdy by nelétala...
(staré přísloví)

Reference

Reference a jména jsou uváděny vždy se souhlasem konkrétních lidí.
Z důvodu ochrany soukromí klientů a většinou na jejich přání, nejsou proto vždy a všude uváděna plná jména. 


Milá Yvettko! Chcem sa Ti poďakovať za 13 vianočných meditácií a Tvoj neskutočne jemný a láskavý vklad do prežívania uplynulého vianočného obdobia. Aj vďaka jemu som mal možnosť prežiť mimoriadne sviatočné obdobie - bohatšie a hlbšie v mnohých smeroch. Som Ti vďačný za Tvoje úsilie, ktorým napomáhaš na ceste sebaspoznávania. U mňa to zafungovalo. Yvell, díky mockrát!!!
Stano Ruža
Z celého srdce Vám ještě jednou děkuji za Vašich 13 svatých nocí... Máte to nádherně zpracované a je vidět, že jste vše tvořila s láskou a péčí. Je to mnoho informací a zajímavých námětů k meditacím i přemítání na konci/na počátku roku. Přiznám se, že ne do všeho jsem se už úplně ponořila, ale poselství jsou ve Vašich textech veliká...
Ilona Šplíchalová
Yve, milá Yve... pustila jsem si meditaci a polovinu času jsem probrečela štěstím. Je to silný zážitek. Děkuji!!!! Ty jsi neskutečná bytost, víš to?:) Uvažuješ o nějakém kurzu? Jakémkoliv? Hlásím se do něj už teď. Tvůj hlas, Tvé vedení, to, co se děje následně uvnitř...to je nádhera. Jsi Bohem políbená, drahá Yve. DĚKUJI. Krásné dny a krásné teď Ti přeji. Lucka P.S. Platbu (která je opravdu sym-bol-ická) jsem poslala, ale za mně...taková meditace by měla stál alespoň 300 Kč. Není to kritika Tvé ceny, jen idea, že bych s velkou vděčností zaplatila ráda víc. S dalšími meditacemi počkám, až zdražíš.
Lucie Václavkováhttp://lucievaclavkova.cz/
Měla jsem možnost poznat skvělou osobu a terapeutku 🙂♥️Yve Ellerová, její práce je hladivá, hravá, hluboká a efektivní.🌞
Dáša Hyklováwww.dasahyklova.cz
"Yvetta vie veľmi rýchlo a presne objaviť a pomenovať jadro problematickej situácie, ktorú človek prežíva, a následne pomôcť zamerať pozornosť k praktickým krokom na jej vyriešenie. No nielen na vyriešenie, ale aj na upevnenie dosiahnutého zlepšenia. Jej láskavé vedenie, obsiahle vedomosti a skúsenosti i empatia, mi ukazujú, ako sme my ženy, schopné pomôcť svojim malým, či dospievajúcim deťom, partnerovi, našim blízkym, keď dokážeme prijať do života, osvojiť si jednoduché, no účinné rady a návody, ktoré Yvetta prináša vo svojich kurzoch a pri konzultáciách. Poznanie samého seba, vyriešenie svojich blokujúcich presvedčení, posilnenie našich schopností vždy prináša zároveň aj pozdvihnutie nášho okolia.. Zo srdca ďakujem, milá Yvetta, a už teraz sa teším na naše ďalšie stretnutie, zdieľanie, či spoluprácu!
Vladimíra Tomečková
Milá paní Yvettko, (omlouvám se za oslovení, ale takhle to cítím), při včerejším webináři mne zlobil PC, tak jsem Vám nemohla poděkovat ani nic říct. Tak to napravuji. Nevím, jak jste to dokázala, ale nekopla jste mne tím správným směrem. Poslední dobou se plácám v něčem, co jsem neuměla definovat. A včera mi to, díky Vám, došlo. Mám strach. Strach z toho, že vše hezké je za mnou, že už nejsem k světu (kamarádky mi to mohou stokrát vyvracet, stejně je to nanic), že stárnu, že mám jít za rok do důchodu, že nastanou problémy s mou nemocnou maminkou, že už nic prostě nebude jako dřív. Že se blíží konec. A v tom do mého života vstoupíte Vy, a nejen, že z Vás vyzařuje něco, co neumím pojmenovat (i když jste se zrovna rozloučila navždy se svou kamarádkou), ale dokonce jste mi ukázala cestu, jak dál. Pojmenovala a odsoudila jste strach jako "největší epidemii současného světa". A já pochopila. Děkuji Vám, milá paní Yvettko, za to. Jak mne něco takového nemohlo napadnout? Nechápu :-D. Budu se vracet ke svým hezkým pocitům, po sekundách :-). Přeji Vám, paní Yvettko, hodně štěstí v životě a děkuji za to, že jste.
B. T.
Ahoj Yvett, teď čtu tvůj ebook a musím říct, že jsem nadšená. Opravdu. Myslela jsem si, kolik toho vím a teprve teď jsem zjistila, že asi ne. 🙂 A já taky zpívám ráda, i s kytarou celý život, tak možná proto mě ledviny nezlobí? 🙂 Děláš to fakt dobře, holka, moc děkuji za možnost přečíst si tvůj ledvinový ebook. 🙂
Jana Pethsováwww.stastnajana.cz
Milá Yvettko, krásná meditace s příjemným hlasem. ... Kdo ví, možná se někteří lidé obávají meditací samotných, ale v tomhle případě opravdu nemusí. Je to čas klidného a světlého odpočinku.
Růžena Nekudová
Drahá Yvell, od môjho stiahnutia e-booku Magická sedma neubehla ani hodina a ja sa vám ozývam opäť - tentokrát s jedným slovom - Heuréka.....:):):) Hm, ešte aj to slovo má sedem písmen.... dnes súčet čísel dňa je tiež sedem .... a Ja Som v siedmom Nebi, lebo to nádherné sedmičkové cvičenie vo mne odvalilo balvan - monolit, ktorý sa nazýval "bezmocnosť"...
Janko

Fraktální terapie:

...

...


Kurzy:

...

...

...

...

Další:

Další reference:

Ahoj Yve. Ještě jednou moc děkuji za naše sobotní sezení. Je to naprostý přelom v mém životě a mém náhledu na mou osobu a v podstatě celý svět. ...spínač funguje skvěle. A ... cítím úžasný pocit sounáležitosti, který se mi dříve dařilo vyvolat jen sporadicky. Také jsem si nakreslila mind mapku ... a vyšťourala jsem... ještě daleko více. ... Co se mi na našem sezení moc líbilo, byla taková Tvá rozvernost při zapisování si nových vzorců a je to super, je tam taky zapsaná a moc ráda si ji v posledních dnech dovoluji. Co se týče mé profese tak se mi to postupně začíná rozkrývat. Ale to by bylo na delší povídání. Dnes mě čeká spousta činností. Krásný den přeji! P.
Petra ...
Yvi, velmi Ti děkuji za vzájemné sezení. Za tvůj lidský, humorný a bezprostřední přístup. To jak umíš z velkého problému (např. mé sebevědomí) udělat lehce řešitelnou záležitost, a jak jsem si díky tobě uvědomila, že mohu svému životu důvěřovat, věřit sobě, že vše zvládnu, ať již lehce či těžce, že vše je jak má být. Z mého JSEM NIC se stalo JÁ JSEM, mám právo být tady na světě, mít své místo a svůj život. Je to krásný, osvobozující pocit. Jsem ráda, že jsem právě s Tebou mohla lehkou a vnímavou formou zpracovat toto zdánlivě velké téma.
Š. R.
Milá Yvetto, už dlouho se chystám k tomu, že Vám musím napsat, jak se mi (nám) daří. Přemýšlím nad tím, jestli už je to ten zázrak, o kterém jste mluvila, že se bude dít... a možná to je opravdu ono:-). Každopádně je mi líp, začala jsem číst, přihlásila jsem se do cvičení s hlídáním dětí, snažím se tak moc nespěchat a věnovat se dětem. Taky už se mi v hlavě nehoní pořád dokola myšlenky a pocity zklamání, lítosti, vzteku, vlastně na to už téměř nemyslím. Po naší první schůzce, když jsem se vrátila domů, všichni zaznamenali, že jsem jiná:-) poznali, že se něco nového (dobrého) se mnou děje, zdaleka nemáme doma tolik konfliktů jako dřív a daří se nám jakýmsi novým způsobem více a lépe komunikovat a v dobrém se domlouvat. Děkuji.
Zuzana P.Praha
STRACH - Paní Yvetto, pomůže-li moje reference i ostatním, jako terapie pomohla mému synovi, pak ji velmi ráda připojím. Fobie jsou pryč, a přitom jsme si s tím léta nevěděli rady. A šlo to tak hravě a radostně. Díky moc.
Petra N.
TETANIE - Děkuji za pomoc, problémy s tetanií a panickou poruchou jsou prakticky pryč během jednoho sezení, čemuž bych nevěřil. Děkuji moc.
nepřeje si uveřejnit ani jméno, ani iniciály
Problémy ve škole: Dcera se dlouho potýkala s těžkostmi ve škole, špatné známky, špatné výsledky, opakované neúspěchy, bezmoc... Až díky terapii se uvolnily její úzkosti a protivné zážitky ze školy a všechno se jako zázrakem proměnilo dokonce v těšení se do školy. Fakt radost.
Maminka Milena
Mně to moc pomohlo, asi by mne samotnou nenapadlo, co všechno je možné... Díky
nepřeje si uveřejnit jméno, ani iniciály
Paní Ellerová, děkuji Vám, s esencemi jsem velmi spokojený. Zejména Pan Away mi takřka okamžitě uleví od bolesti. Hledal jsem proto mezi JINÝMI produkty, ale nic adekvátního jsem zatím nenašel. E.H.
E. H.důchodce
Díky moc za pomoc, bez které by má dcera byla separována do zvláštní třídy a kdo ví, zda by ještě někdy zažila nějaký drobný pocit úspěchu. Terapie byly pro ni obrovskou úlevou a mohu říci, že i záchranou.
Maminka Jana

Lightsofie-terapie®

Acces Bars ®

Matrix-Reimprinting

EFT / NLP terapie

Impact koučink

Young Living terapie (esence)®

Poradenství

Meditace