Lví brána 8/8

26. července, kdy končí působení úplňku, se otevírá cesta ke Lví bráně, jejíž vrchol nastane 8. 8. a pak se bude až do 11. 8. uzavírat. Nemluvě o tom, že 8. 8. nastává novoluní. Opravdu neuvěřitelné konstelace, které se letos scházejí a my se v nich nacházíme.

Mnoho se o Lví bráně píše, takže mnohé určitě víte.

Ale jako obvykle – posílám vám praktická doporučení a aktuální zprávy z duchovních novin, které jsou prostě silné a dojemné.

Znovu musím zopakovat, že více než o zprávy, se jedná o prosby duchovní sil, duchovních bytostí, Boha:

„PROSÍMe! PROSÍMe! PROSÍMe!“

Tak zní ony zprávy.

Jsme usilovně žádáni, abychom udělali každý nějak, po svém, jakkoliv, ale UDĚLALI něco, co nás s nimi spojí.

A já jsem opakovaně žádána, abych kromě své práce v tomto duchu o této prosbě znovu a znovu psala … (pláču, ano teď, v tomto okamžiku pláču dojetím, a přiznávám se k tomu…).

Přepisuji tedy sdělení duchovních bytostí světla, onen „obraz“, do slov:

 • Jsme tady v každém okamžiku, s připravenou náručí, abychom každého podrželi na jeho cestě
 • Nebojte se!
 • Nevíte, jak „to“ udělat? Jak ulehnout do naší náruče a nechat se vést?
 • Zkuste tohle:
  • Zadívejte se do přírody – stačí z okna, prostě tam, kde jste – zadívejte se do prostoru venku
  • Řekněte v duchu (nebo nahlas): Jsem tady, připraven/a vnímat bytosti světla, Boha…
  • Zeptejte se v duchu: Jste tady?
  • Okamžitě zavnímáte odpověď: Ano
  • Poznáte to podle příjemného pocitu
  • Pokračujte, pokud důvěřujete
  • Můžete otázku 3x zopakovat
  • Můžete se zeptat na naše jméno (3x)
  • Můžete se ptát na cokoliv – dostanete odpověď
  • Odpověď bude velmi jemná, často krátká, jednoduchá – proběhne myslí nebo v obraze, nebo v pocitu
  • Poděkujte
  • Odpovědím, kterých se vám dostane, důvěřujte
  • Odpovědi, které dostanete, UDĚLEJTE!
  • BUDOU VŽDY KORESPONDOVAT S VAŠÍ AKTUÁLNÍ SITUACÍ
  • Budou vždy laskavé, ohleduplné, a to tak, že vždy bude možné je udělat – třeba vyprat prádlo, něco opravit nebo uvařit večeři… nemusí se jednat o něco nadpozemského
  • Jakmile „to“ budete dělat, uvědomte si naši ochranu, podporu a pomoc
  • Tak se vaše důvěra bude víc a víc posilovat

Lví brána

Jsou jen slova pro (ne)viditelný otvor v nekonečném vesmíru, z něhož proudí všemi směry mohutné vlny energie k Zemi. Jedná se o energetický prostor mezi Sluncem, Zemí a Siriem.

Sirius, nazývaný také Psí hvězdaAschere nebo Canicula je nejjasnější hvězda (ve skutečnosti se jedná o dvojhvězdu – Sirius A a Sirius B) na noční obloze a nejjasnější hvězda souhvězdí Velkého Psa.

Této hvězdy se nedá nevšimnout – září opravdu velmi jasně na obloze, až mysticky neuvěřitelně.

Více si můžete přečíst třeba na wikipedii: https://cs.wikipedia.org/wiki/Sirius.

Jak tato konstelace souvisí s našimi konkrétními životy?

Jedná se o portál, tedy energetickou bránu, která je člověku ku pomoci.

Důležité je uvědomovat si toto působení již nyní, tedy ještě před 8. 8., protože 8. 8. nastává vrchol tohoto proudění, a tak aktuální dny jsou vlastně jakousí přípravou pro následující dny, které nastanou po 8. 8.

Souvisí především s našimi životy a konkrétními událostmi, pro které se rozhodujeme, dá se říci, která si přejeme, nebo potřebujeme.

Související článek: Už se to děje – není žádné „potom“

Takže v současných dnech je potřeba si uvědomit svoje přání, záměry, potřeby, plány, propojit se (viz výše) s duchovními bytostmi světla a DOVOLIT, aby vaše přání, záměry, potřeby, plány byly posilovány touto mocnou energií.

Lví brána je vždy jakýmsi mezníkem v životě, respektive v daném roce, protože příští rok bude znovu. Ale nic není jisté. Teď je jenom teď. Teď je jedinečná příležitost.

Období PŘED Lví bránou je obrazně přípravou na to, co bude PO ní. Obecně je celé období léta velmi mocnou dobou pro uskutečňování změn v životě – viz Magie vysokého léta.

Období Lví brány je velkým pomocníkem při naplňování lidských záměrů v souladu s duchovními zákony, se Světlem, s Bohem. Protože mohou být lidmi vysílány i zlé záměry, ale naší jedinou a mocnou, nejmocnější silou je vysílat dobro, dobré záměry, v souladu s duchovními zákony a oddat se s důvěrou pomoci (odkaz na 1. článek) a ochraně duchovních bytostí.

Tím se dostávám na začátek – protože bez vědomého spojení se, oddání se duchovním silám Světla nemohou lidem pomáhat. Dokonce slábnou.

Proto tak naléhavá prosba, o které jsem psala v úvodu a o které píši mnohokrát, opakovaně. Například: Krystalická síla moudrosti.

 

Prakticky:

Energie tohoto „lvího“ období souvisí také se srdeční čakrou, takže pokud budete v této části těla vnímat nějaké nepohodlí (smutek, tlak, sevření…), lehněte si na pár chvil, a s každým nádechem si dovolte přijímat posilující energii lásky, zdraví a moudrosti.

Především energie nevyšší moudrosti bude proudit.

Ano, proudí již nyní.

V době jejího vrcholného působení, tedy 8. 8. si udělejte během dne také určitě pár chvil pro sebe a vědomě tuto energii nejvyšší moudrosti přijímejte. S vděčností. A nechejte vstupovat do srdce, protože odtud pak bude vyzařovat do vašich konkrétních životních reálií.

Neboj se“, řekl Anděl. Vždycky to bude pomoc laskavá a ohleduplná.

A POTOM?

Není žádné „potom“, je jenom teď, ale to, co bude, z našeho lidského pohledu, bude vypadat podle toho, jak TEĎ si dovolujeme důvěřovat Božství a jeho pomoci. (Související článek: Už se to děje – není žádné „potom“ – odkaz

Ono „potom“ bude stejně tvořeno z jednotlivých okamžiků, které „potom“ budeme vnímat jako „teď“, akorát si málokdo uvědomí, že někdy dříve (“před“) měl možnost tvořit, tedy dovolit si spojení s Božstvím a dovolit si důvěřovat a respektovat působení, pomoc i vedení duchovní moudrosti.

Jestli někdy “potom“ budete zdraví, šťastní a bohatí, to záleží na tom, co děláte „teď“. Ale nejedná se o žádnou revoluci ve vnějším světě, ale o vnitřní „práci“. Tak krásnou, jednoduchou, mocnou – ale tak málo přijímanou s důvěrou.

Kéž je váš záměr v souladu s duchovními zákony, jednoduše řečeno dobrý pro vás a pro všechny zúčastněné.

Nyní si můžete užít také nové MEDITACE: LVÍ BRÁNA 8/8

Tady je odkaz na krátkou ukázku:

A tady na stránku s více informacemi o Maditaci:

Buďte šťastni.

Yvell

Stále se můžete rozhodnout pro 7 denní program Magie vysokého léta – nejenže reference jsou nádherné, a všichni z toho máme obrovskou radost, ale obsahuje čistá praktická doporučení a techniky, jak realizovat michaelské ctnosti..


Mimořádná andělská cena pro Fraktálové terapie – naprosto jedinečné

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů